Про компанію
     Приватне туристично-спортивне виробничо-комерцiйне пiдприсмство Вагiнтур»
     Приватне туристично-спортивне виробничо-комерцiйне пiдприемство «Вагiнтур» засноване 13 квiтня 1993 року в м. Львiв. Основними напрямами роботи пiдприємства в першi роки iснування був спортивний туризм і торгiвля.
     3 1996 року в Захiднiй Украiнi почалося будiвництво мереж стiльникового звязку. Працiвники — iнструктори iз спортивного туризму та альпiнiзму легко переквалiфiкувалися на монтажникiв-верхолазiв, а пiдприємство посiло свою нiшу в галузi промислового альпiнiзму. Виконувалися роботи з монтажу антенних пристроїв, рекламних щитiв, роботи iз захисту металоконструкцiй вiд корозiї та реставрацiйнi роботи у важкодоступних мiсцях зi складною архiтектурою. 3 1999 року пiдприемство вибороло право будувати мережу стiльникового звязку для ЛьвiвськоТ фiлii ЗАТ «Киiвстар Дж.Ес.Ем», що і нинi є основним видом дiяльностi ПТСВКП «Вагiнтур». 3 1999 по 2005 рiк тiльки для «Киiвстар Дж.Ес.Ем» побудували понад 1000 базових станцiй.
     Крiм спiвпрацi з «Киiвстар Дж.Ес.Ем», пiдприємство надавало і надає свої послуги з будiвництва базових та ретрансляцiйних станцiй мобiльного та радiозвязку, кабельного телебачення таким вiдомим фiрмам, як «Украiнський мобiльний звязок», «Украiнська хвиля», ТзОВ «Велтон-Телеком», 088 «Астелiт», ТзОВ «Голден Телеком», «Бiлайн».
     Нинi на пiдприємствi працює 150 працiвникiв. Виробнича база — це земельна дiлянка 1,2 га, виробничi примiщення понад 3000 кв. м, офiснi примiщення понад 350 кв. м, 38 одиниць автотранспорту. У 2005 роцi пiдприемство придбало земельну дiлянку площею 1 га на околицi м. Львiв, де в стислi термiни було эбудовано і введено в експлуатацiю три арочнi споруди загальною площею 1500 кв. м. У цих примiщеннях розташувався центральний склад, де зберiгаються комплектуючi матерiали та готова продукцiя. Потужнiсть ПТСВКП «Вагiнтур» дає можливiсть виготовляти на мiсяць понад 50 контейнерiв для базових станцiй мобiльного звязку, 800 погонних метрiв щогли, 3000 погонних метрiв огорожi та багато iнших металевих конструкцiй, необхiдних для будiвництва базових станцiй. Асортимент виробiв пiдприємства постiйно розширюеться. Так, у 2005 роцi було започатковано виробництво унiфiкованих антенних башт висотою 40-80 м, опановано технологiю виробництва та монтажу фундаментiв для вантових щогл зi збiрного залiзобетону. У 2006 роцi розроблена технологiя та придбано необхiдне обладнання для монтажу антенних пристроїв на базi залiзобетонної опори СК 26,2—1,0, ця споруда нинi стала дуже популярною серед операторiв мобiльного звязку.
     ПТСВКП «Вагiнтур» бере на себе обовязки з технiчного обслуговування базових станцiй. Сьогоднi пiд опiкою перебувас 960 таких станцiй, де два рази на рiк працiвники проводять комплекс робiт, спрямованих на пiдтримку надiйностi та безпечної роботи станцii. У 2005 роцi пiдприємство отримало сертифiкат, який засвiдчуе, що система управлiння якiстю щодо виробництва та будiвництва базових станцiй мобiльного звязку на ПТСВКП «Вагiнтур» вiдповiдае вимогам ДСТУ 180 9001-2001.
     У 2004 роцi ПТСВКП «Вагiнтур» розпочало роботи з будiвництва власних туристичних баз у мальовничих куточках Карпат у с. Схiдниця Львiвської областi та Лазещина Закарпатської областi. Будiвництво туристичної бази в с. Схiдниця планується завершити в 1 пiврiччi 2007 року. Це 40 комфортабельних одно-двомiсних номерiв, спортивний майданчик, басейн та комплекс водних процедур, солярiй, тренажерний зал, гiрськолижний схил зi штучним покриттям, бювет, адже в с. Схiдниця нараховуеться понад 20 мiнеральних джерел, дитячий майданчик, ресторан, кафе, бар.
     Колектив сподiвається, що база приверне до себе увагу прихильникiв активного вiдпочинку в горах Карпати. Пiсля введення в експлуатацiю туристичної бази в с. Схiдниця ПТСВКП «Вагiнтур» повернеться до роботи в галузi туризму.
     Варто зазначити, що з 2000 року у Львовi працює магазин туристичного спорядження «Вагiнтур», де пропонуеться широкий вибiр спортивного спорядження для альпiнiзму та спортивного туризму.


                                     
                                     
                                 
                      
           
                                     
                                     
                                 
                      
           
укр   eng