RU|UA|EN


     Підприємство «Вагінтур» засновано 13 квітня 1993 року у м. Львові. Основним напрямком роботи нашого підприємства, у перші роки існування, був спортивний туризм і торгівля.
     З 1996 року на Західній Україні почалося будівництво мереж стільникового зв'язку. Наші працівники - інструктори зі спортивного туризму й альпінізму, легко перекваліфікувалися на монтажників верхолазів, а наше підприємство зайняло свою нішу в галузі промислового альпінізму. Ми виконували роботи з монтажу антенних пристроїв, рекламних щитів, роботи із захисту металоконструкцій від корозії та реставраційні роботи у важко доступних місцях зі складною архітектурою.
     З 1999 року наше підприємство вибороло честь будувати мережі стільникового зв'язку для Львівської філії ЗАТ «Київстар Дж. Ес. Ем.», що й зараз є основним видом діяльності ПТСВКП «Вагінтур». З 1999 по 2005 рік тільки для «Київстар Дж. Ес. Ем» ми побудували більше 1000 базових станцій. Крім співробітництва з «Київстар Дж. Ес. Ем», ми надавали й надаємо свої послуги з будівництва базових і ретрансляційних станцій мобільного й радіозв'язку, кабельного телебачення таким відомим фірмам як «Український мобільний зв'язок», «Українська хвиля», ТЗОВ «Велтон-Телеком», DSS «Астеліт», ТЗОВ «Голден телеком», «Білайн», ЗАТ «Телесистеми України».
     На даний час на нашому підприємстві працює 170 працівників. Наша виробнича база - це земельна ділянка 1,2 га, виробничі приміщення понад 3000 кв.м., офісні приміщення 350 кв.м., 38 одиниць автотранспорту. В 2005 році наше підприємство придбало земельну ділянку площею 1 га на околиці м. Львова, де в стислий термін було побудовано й уведено в експлуатацію три аркових споруди загальною площею 1500 м2. У цих приміщеннях розташувався центральний склад, де зберігаються комплектуючі матеріали й готова продукція. З 2004 року наше підприємство будує базові станції зв'язку «під ключ», що передбачає виготовлення проектно-кошторисної документації, виготовлення й монтаж металоконструкцій антенних веж висотою до 50 м., виготовлення контейнерів для технологічного устаткування, забезпечення електроживленням і здача об'єкта в експлуатацію.
     Потужності ПТСВКП «Вагінтур» дозволяють виготовляти на місяць понад 50 контейнерів для базових станцій мобільного зв'язку, 800 погонних метрів щогли, 3000 погонних метрів огородження й багато інших металевих конструкцій, необхідних для будівництва базових станцій. Асортимент виробів нашого підприємства постійно розширюється. Так у 2005 році було введено виробництво уніфікованих антенних веж висотою 40-80 метрів, освоєна технологія виробництва й монтажу фундаментів для вантових споруд зі збірного залізобетону. У 2006 році розроблена технологія й придбане необхідне устаткування для монтажу антенних пристроїв на базі залізобетонної опори СК 26,2-1,0 - ця споруда зараз стала дуже популярною серед операторів мобільного зв'язку.
     ПТСВКП "Вагінтур" бере на себе зобов'язання з технічного обслуговування базових станцій. Зараз на під опікою підприємства перебуває 1160 таких станцій, де два рази на рік співробітники проводять комплексні роботи з підтримки надійності й безпечної роботи базової станції.
     У 2005 році підприємство отримало сертифікат, який засвідчує, що система керування якостями, щодо виробництва й будівництва базових станцій мобільного зв'язку на ПТСВКП "Вагінтур", відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001-2001.

Создание сайтов Раскрутка сайта